המטופלים שלנו מספרים

monogram.svg
אנחנו מקבלים השראה יומית מהחוויות האישיות של המטופלים שלנו ב XRHealth ומהטיפול בסיוע טכנולוגית מציאות מדומה

״נהנתי מאוד לתרגל באפליקציית המציאות המדומה ׳Balloon Blast׳, במיוחד היא עזרה לי להרגיש שאני מתקדם בתוכנית הטיפול שלי. אבל הפיזיותרפיסטית שלי, לינדסי, שינתה את חיי. אני מקווה להמשיך לתרגל איתה ולהמשיך לחזק את שרירי הליבה שלי, ואת הרגליים והידיים, כשהמטרה שלי היא להיפטר לגמרי מכל הכאבים"

רנדי ו. 51,
טיפול פיזיותרפיה

״הניסיון של קאטי, המטפלת שלי, בתחום הריפוי בעיסוק, בשילוב עם חמלה, אמפטיה והנחישות לעזור לי להפחית את הכאבים ולשפר לי את איכות החיים בשגרת היום-יום עזרו לי להשתקם. בתור אחות עבדתי עם לא מעט פיזיותרפיסטים ומרפאות בעיסוק. קאטי היא ללא ספק מהטובות ביותר ואני מעריכה את הטיפול שהעניקה לי״

נינה פ. 67,
ניהול כאב

״מצאתי את XRHealth בתזמון מושלם – כאשר מאוד הזדקקתי לזה. אבישי, המטפל שלי, עזר והכיל אותי לאורך הטיפולים. הוא תמיד הקשיב לכל הקשיים איתם התמודדתי ונתן לי דרכים ריאליות לחשוב מחדש על כל המצב. אני יודעת שאירועים מלחיצים ימשיכו לקרות לי בעתיד, אבל אני מרגישה טוב עם הכלים והשיטות שצברתי לעצמי בטיפול.״

דניאל ק. 59,
לחץ וחרדה

״הטיפול בXRHealth היה חוויה חיובית עבורי בהתמודדות עם הקשיים הכרוניים שיש לי בעקבות שני אירועי שבץ מוחי. ההשפעה של המטפל שלי, אייק, הייתה משמעותית ביותר. הוא נכס משמעותי ונציג מעולה לתוכנית הטיפול של XRHealth״.

דניאל י. 63,
שבץ מוחי

״אני בהחלט אמליץ על המרפאה של XRHealth בגלל שאני חושב שהם מציעים שילוב מושלם של תרגול ומשחקיות. החלק הטוב ביותר בטיפול הוא שהמערכת מציגה את הסטוריית התרגולים בצירוף לניתוחי התנועות שלי, כך אני יכול לראות את ההתקדמות שלי בתהליך השיקום. פרקינסון היא מחלה שלא עוצרת. מאז שהתחלתי את הטיפול היא האטה משמעותית״.

תום ר. 68,
מחלת פרקינסון

״טיפולי הפיזיותרפיה שלי עם מערכת המציאות המדומה של XRHealth מאוד מהנים! יש לי כתף קפואה בעקבות תאונה שעברתי והייתי כל כך משועמם מטיפולי הפיזיותרפיה המסורתיים שלא הצלחתי להתמיד, עד שפרשתי. עכשיו אני נהנה מהתרגולים שלי בבית – אני אפילו עושה אקסטרה! כיום, השרירים שלי מרגישים טוב יותר מאשר הרגשתי בטיפול הפיזיותרפיה המסורתי!״

פיטר ל. 45,
כתף קפואה

"מבחינתי תוכנית XRHealth שינתה לי את החיים. סבלתי מכאבים בכל יום, אבל בעזרת טיפולי המציאות המדומה, והפיזיותרפיסטית שלי, אני נמצאת במקום הרבה יותר טוב עכשיו. למדתי כיצד לנהל את הכאב שלי, מעבר לזה, למדתי כיצד להזיז את גופי ולהקל על הכאב, ואף למנוע את הכאב מראש".

סטפני ק. 42,
ניהול כאב

״אני סובלת מפיברומיאלגיה ומתסמונת השלפוחית הכאובה, שגורמים לי לכאבים כרוניים רבים. אחד מהרופאים שלי המליץ על תכנית הטיפול של XRHealth. המערכת הזו היא נס. עכשיו אני מתחילה את החודש השני בטיפול, והכאב שלי בצוואר, בכתפיים ובגב פחת משמעותית. בנוסף לזה, אני מצליחה לצאת מהמיטה ולהיות יותר פרודוקטיבית. הדיכאון עבר גם הוא״.

קים ט. 38,
כאב כרוני ודיכאון

"אני נהנית מהנוחות של פיזיוטרפיה בבית ולהיות אחראית על התרגילים של עצמי. אני מקבלת את אותה תשומת לב – …בעצם לא נכון, אני מקבלת יותר תשומת לב מאשר בפיזיוטרפיה במרפאה. אני מאוד שמחה מההחלטה להירשם לתוכנית.

קייט מ. 70,
כאב כרוני ופיזיוטרפיה

נסו את XRHealth בעצמכם, הירשמו עוד היום!