במה אנחנו מטפלים?

 טיפולי פיזיותרפיה, ניהול כאב, טיפול פסיכולוגי וטיפול ריפוי בעיסוק – בלי לצאת מהבית! 

טיפול המשלב מפגש שבועי מקוון עם קלינאי מוסמך ותרגול עצמאי מהבית עם תוכנית אישית במערכת מציאות מדומה (שתגיע אליכם עד הבית). לטיפול רציף, מותאם אישית וחוויתי.

טיפול התנהגותי בהתאמה אישית, ללא תרופות, מהמרחב הנוח לכם – מהבית.

monogram
monogram

הקליניקה הוירטואלית שלנו מתמחה בתחומים הבאים:

פיזיותרפיה

ניהול חרדה / לחץ / דכאון

קשיי קשב וריכוז

ריפוי בעיסוק

שיקום פוסט קורונה

אימון קוגנטיבי, שיפור זיכרון

ניהול כאב

קבוצות תמיכה

אנו עובדים עם חברות הביטוח

אנחנו מרפאת הסדר של ביטוח 'מגדל' B-Well. המבוטחים זכאים לשירות במחיר השתתפות עצמית סמלית בלבד!

חברי 'כללית' פלטינום זכאים להחזר חלקי על טיפולי פיזיותרפיה.
ברוב הביטוחים הפרטיים יש החזר חלקי על טיפולי פיזיותרפיה.
החזר על טיפולי ריפוי בעיסוק – ב'כתב שירות לילד' בהתאם לפוליסה

מה כלול בתוכנית הטיפול?

  • מערכת מציאות מדומה עליה מותקנות האפליקציות הרפואיות – תגיע אליך עד הבית.
 
  • מפגשי טיפול בזום וצ'אט מאובטח עם הקלינאי האישי שמלווה אותך .
 
  • תוכנית טיפול מותאמת אישית, המתעדכנת בהתאם להתקדמותך.
נגן וידאו

שאלות ותשובות

XRHealth הנה מרפאת הטלה-רפואה הראשונה בעולם בשילוב טכנולוגית מציאות מדומה. אחת לשבוע מתקיים מפגש טיפול עם הקלינאי בזום (מהמחשב, בלי לצאת מהבית) . למטופל אנו שולחים הביתה עם שליח מערכת מציאות מדומה הכוללת אפליקציות רפואיות בתוכנית מותאמת אישית, (מאושרות על ידי משרד הבריאות האמריקני והישראלי) המאפשרת תרגול עצמאי יום יומי בזמן ובמקום הנוחים לכם, ומאפשרת לקלינאי ניטור רציף של מהלך השיקום שלכם בבית. שיקום מקצועי ומתקדם – בלי לצאת מהבית! השירות ניתן בפריסה ארצית. ניתן לקבל החזרים על חלק מהטיפולים מביטוחי הבריאות הפרטיים.

מלבד ביצוע כל תהליך השיקום מרחוק, XRHealth משתמשת בטכנולוגיה חדשנית ומלהיבה של מציאות מדומה כדי לסייע לך בתהליך השיקום. האפליקציות הרפואיות שלנו – מאושרות FDA ומשרד הבריאות, מיועדות לא רק לתת לך הנחיות לתרגול, אלא גם מודדות ומנתחות כל תנועה ותגובה שלך. ניטור זה לא מתקיים בטיפול המסורתי. נתוני האימון שלך עם כל המדידות שמספקת המערכת נשלחים ישירות אל המטפל האישי שלך למעקב.

בנוסף, זה מהנה! אחת הבעיות בטיפול מסורתי היא שמטופלים מזניחים את התרגול הביתי שלהם, ובכך עלולים לפגוע בתהליך ההחלמה. עם XRHealth תרצו לתרגל כל הזמן!

תוכלו ללמוד עוד על ההוכחות הקליניות של שיקום מרחוק במציאות מדומה כאן.

פגישת טיפול ראשונה עם מטפל מומחה (בזום) אורכת כשעה. מפגש זה נועד להיכרות, הערכת מצב, קבלת רקע רפואי, הגדרת מטרות ויעדים בטיפול ובניית תוכנית מותאמת אישית. בנוסף, תקבלו הסבר על שילוב האפליקציות הרפואיות במציאות מדומה במהלך תוכנית הטיפול. לאחר מפגש זה (לעתים ידרשו שני מפגשים טרם שליחת מערכת המציאות המדומה) , מערכת המציאות המדומה תשלח אליכם ותתחילו תוכנית טיפול המשלבת את מפגשי הטיפול המקוונים עם הקלינאי/ת, תרגול עצמאי עם מערכת המציאות המדומה (שתגיע אליכם עד הבית) וניטור של הקלינאי את מהלך השיקום שלכם בבית ליצירת רצף טיפולי.

המסלול המלא כולל תרגול ללא הגבלה עם האפליקציות הרפואיות במערכת המציאות המדומה שהותאמו לכם + מפגש טיפול שבועי בשיחת וידאו עם מטפל מוסמך + אפשרות להתכתבות מאובטחת בצ'אט עם הקלינאי למענה על שאלות, קבלת משוב על התרגול בין המפגשים ווידוא מהלך שיקום רציף. 

ניתן לקבל החזרים חלקיים על הטיפול דרך ביטוחי הבריאות הפרטיים. 

טיפול אינטנסיבי, מקצועי ומקיף המאפשר לתרגל יום יום מהמרחב הנוח לכם ולקבל ליווי רציף של מטפל מוסמך.

מסלול עצמאי לאחר 10 שבועות טיפול מלא, ניתן לעבור למסלול עצמאי המאפשר תרגול עצמאי חודשי ע"פ התוכנית האישית שתותאם לך בראשית החודש ע"י הקלינאי. בתוכנית זו ניתן להגדיר מס' טיפולים אותם מעוניינים להוסיף במהלך החודש במחיר מופחת. ניתן לשלב בין טיפולי פיזיותרפיה, פסיכולוגיה וריפוי בעיסוק.

המסלול המשפחתי – כמה מבני המשפחה המתגוררים באותו הבית זקוקים לשירות?

10% הנחה לבן משפחה שני

15% הנחה לבן משפחה שלישי ומעלה

במסלול העצמאי ניתן להוסיף מפגש טיפול מרחוק עם המטפל שלך ע"פ הצורך במחיר מופחת של  150 ש"ח למפגש טיפול פיזיותרפיה, 220 ש"ח טיפול פסיכולוגי.

 

 

1 – רישום. הזינוי פרטי התקשרות וניצור אתכם קשר לתיאום מפגש הערכה ראשוני

2 – מפגש היכרות והערכה ראשונית בוידאו, כדי לדון בסימפטומים ובמטרות הטיפול (בשלב זה, אין צורך בערכת מציאות מדומה) לעתים ידרשו שני מפגשים לפני שליחת מערכת המציאות המדומה.

3 – קבלת ערכת המציאות המדומה – אנחנו נשלח לכם את הערכה עם שליח, עד הבית!

4 – התחילו לתרגל! היפגשו באופן סדיר עם המטפל האישי שלכם, שידריך וילווה אתכם לאורך תהליך השיקום מרחוק.

המטפלים המוסמכים שלנו הנם פיזיותרפיסטים, פסיכולוגים ומרפאים בעיסוק (גברים ונשים) – בעלי רשיון משרד הבריאות ונסיון בעבודה קלינית רלוונטית. – יותאם לך מטפל בהתאם לצורך השיקומי שלך. תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות!

רופאים? בעלי מרפאה? ספק שירותי בריאות?

הפנו את המטופלים שלכם לקליניקה הוירטואלית של XRHealth כדי לשפר את חווית השירות הממוקדת במטופל, לטיפול מגובה בנתונים וזמינות גבוהה לטיפול, מהמרחב הנוח למטופל. 

בהסכמה עם המטופל, גם לכם כגורם הרפואי המפנה תהיה גישה לנתוני השיקום של המטופל.

 

אנחנו מציעים שירות טיפול למגוון רחב של מצבים רפואיים. מכאב כרוני וקשיי קשב וריכוז ועד פגיעה נוירולוגית – תוך שימוש באפליקציות רפואיות מגוונות,  מאושרות FDA ומשרד הבריאות בטכנולוגית מציאות מדומה.

 

לקוחות ושותפים