שאלות ותשובות

monogram

כללי

1 – רישום. הזינו פרטי התקשרות וניצור אתכם קשר לתיאום מפגש טיפול ראשון

2 – מפגש טיפול היכרות והערכה ראשונית בוידאו, כדי לדון בסימפטומים ובמטרות הטיפול (בשלב זה, אין צורך בערכת מציאות מדומה)

3 – קבלת ערכת המציאות המדומה – אנחנו נשלח לכם את הערכה עם שליח, עד הבית!

4 – התחילו לתרגל! היפגשו באופן סדיר עם המטפל האישי שלכם, שידריך וילווה אתכם לאורך תהליך השיקום מרחוק.

ניתן לתרגל עם ערכת המציאות המדומה בכל מקום שנוח לך, כל עוד יש בסביבתך חיבור יציב ומהיר לרשת האינטרנט. הערכה אלחוטית, ואינה דורשת חיבור למחשב או לכל מכשיר אחר.

פגישת טיפול ראשונה  עם מטפל מומחה אורכת כשעה, ומחירה 250 ש"ח. במידה ואנו אכן יכולים לעזור לכם להשתקם באמצעות השירות שלנו, תתחילו תוכנית טיפול, הכוללת שליחת מערכת מציאות מדומה עם תוכנית הטיפול האישית שלכם מותקנת עליה לתרגול בבית ופגישה מקוונת שבועית עם מטפל. בלי לצאת מהבית!

המסלול המלא כולל תרגול ללא הגבלה עם האפליקציות הרפואיות במערכת המציאות המדומה שהותאמו לכם + טיפול שבועי מלא בשיחת וידאו עם מטפל מוסמך, קבלת משוב על התרגול בין המפגשים ווידוא מהלך שיקום רציף + אפליקצית מובייל דרכה ניתן להתכתב בצ'אט מאובטח עם הקלינאי. במסלול זה הטיפול עולה 370 ש"ח לשבועניתן לקבל החזרים חלקיים על הטיפול. פרטים על אפשרויות החזר ניתן למצוא בטאב 'השתתפות הביטוח'.

טיפול אינטנסיבי, מקצועי ומקיף המאפשר לתרגל יום יום מהמרחב הנוח לכם ולקבל ליווי דו שבועי של מטפל מוסמך.

מבצע לזמן מוגבל-רק 170 ש"ח לפגישת טיפול ראשונה (במקום 250 ש"ח). רק 280 ש"ח לשבוע טיפול! במקום 370 ש"ח)

המסלול המשפחתי – כמה מבני המשפחה המתגוררים באותו בית זקוקים לשירות?

10% הנחה לבן משפחה שני

15% הנחה לבן משפחה שלישי ומעלה

במסלול זה ניתן להוסיף מפגש טיפול מרחוק עם המטפל שלך ע"פ הצורך בעלות 150 ש"ח למפגש.

 

 

לאחר הרישום ופגישת ההערכה הראשונית עם המטפל האישי שלך- אם הוחלט שיש התאמה לטיפול במציאות מדומה, אנחנו נשלח אליך עד הבית את ערכת המציאות המדומה עם שליח. המשלוח ללא תוספת תשלום.

לא. אנחנו נשלח את ערכת המציאות המדומה לכתובת ביתך לפי הפרטים שמילאת בתהליך הרישום, בתיאום אתך. אין צורך להגיע אלינו ולאסוף את הערכה.

עם אישורכם את תיאום פגישת ההערכה תמלאו בעמוד המאובטח את פרטי כרטיס האשראי שלכם. בשלב ראשון נגבה תשלום רק על פגישת ההערכה המתואמת.

בהמשך, במידה ותאשרו את תוכנית הטיפול של 10 שבועות, התשלום עבור הטיפול ירד בשלושה תשלומים לאורך תקופת השירות. אנחנו לא נגבה כל תשלום ללא אישור מפורש שלכם. עם תום תקופת הטיפול, פרטי האשראי נמחקים מהמערכת המאובטחת. על כל תשלום תקבלו חשבונית קבלה במייל.

קליני

במקרים של כאבי צוואר, כאבי גב עליון, כאבי כתף, כאבים ביד, פציעות ספורט, כאב כרוני, פגיעות נוירולוגיות, ADHD, תסמיני פוסט קורונה, לחץ, חרדה, או ירידה בזיכרון שיקום מרחוק במציאות מדומה של XRHealth יכול לעזור. לאחר מפגש ההערכה הראשונית עם מטפל מוסמך, יחליט המטפל על בסיס השיקולים המקצועיים שלו אם יש התאמה לטיפול מסוג זה.

נכון לעכשיו, טכנולוגית XRHealth במציאות מדומה יכולה לסייע במצבים של:

 • כאבי צוואר
 • כאבי גב עליון
 • כאבי כתף
 • כאבים ביד
 • פציעות ספורט
 • כאב כרוני
 • פגיעות נוירולוגיות
 • שבץ מוחי
 • שיקום נשימתי
 • תסמיני פוסט קורונה
 • קשיי קשב וריכוז
 • התמודדות עם לחץ וחרדה
 • גלי חום והזעה לילית

מלבד ביצוע כל תהליך השיקום מרחוק, XRHealth משתמשת בטכנולוגיה חדשנית ומלהיבה של מציאות מדומה כדי לסייע לך בתהליך השיקום. האפליקציות הרפואיות שלנו – מאושרות FDA ומשרד הבריאות, מיועדות לא רק לתת לך הנחיות לתרגול, אלא גם מודדות ומנתחות כל תנועה ותגובה שלך. ניטור זה לא מתקיים בטיפול המסורתי. נתוני האימון שלך עם כל המדידות שמספקת המערכת נשלחים ישירות אל המטפל האישי שלך למעקב.

בנוסף, זה מהנה! אחת הבעיות בטיפול מסורתי היא שמטופלים מזניחים את התרגול הביתי שלהם, ובכך עלולים לפגוע בתהליך ההחלמה. עם XRHealth תרצו לתרגל כל הזמן!

תוכלו ללמוד עוד על ההוכחות הקליניות של שיקום מרחוק במציאות מדומה כאן.

טיפול חדשני וחוויתי בטכנולוגית מציאות מדומה, מאושר FDA ומשרד הבריאות ומוגדר כאפליקציות רפואיות. בליווי אינטנסיבי של מטפל מוסמך. ניתן לתרגל מהמרחב הנוח לך את התוכנית שהותאמה לך ע"י המטפל האישי – ללא הגבלה בתקופת השירות.

בתחום הפיזיותרפיה – טיפול פנים מול פנים לרוב כולל טכניקות כמו מסאז', דיקור, מתיחות, חשמל, הנחיה לתרגול, מוביליזציות וטכניקות ידניות אחרות.
טיפול עם XRHealth במציאות מדומה מתמקד בסיבה לפציעה והכאבים, ומשתמש בטכנולוגיה חדשנית לטיפול בסימפטומים ובמקור הבעיה. בניגוד לטיפול מסורתי, בטיפול עם מערכת XRHealth נאספים נתונים אוביקטיביים על מהלך השיקום שלך – טווחי תנועה, יעילות תנועה, רציפות תנועה ועוד – המהווים כלי משמעותי לניתוח תהליך השיקום שלך.
נכון לעכשיו, המיקוד שלנו הוא בפגיעות בפלג הגוף העליון, כמו כאבים באזור הצוואר, הכתף או הגב העליון. אנחנו מעדכנים ומפתחים את הטכנולוגיה שלנו כל הזמן, כדי לוודא שאנחנו מספקים את הטיפול המיטבי למטופלים שלנו.

בתחום הריפוי בעיסוק והאימון הקוגניטיבי – תוכלו לתרגל בסביבות אטרקטיביות מהמרחב הנוח לכם, כאשר המערכת מנטרת בקביעות את מהלך התרגול שלכם ומספקת משוב על בסיס נתונים אוביקטיבים של מהלך הביצוע שלכם.

בתחום הפסיכולוגיה – תוכלו לתרגל בסביבה מרגיעה תרגילי מיינדפולנס, דמיון מודרך, השראת שינה ועוד. בסביבה חוויתית שתאפשר לכם גם לאחר הטיפול לשחזר את החוויה בדמיון ולהפוך אותה לכלי פנימי להתמודדות עם מצבי סטרס.

לא, אנחנו מספקים שירותי שיקום טיפולים מרחוק, ומאפשרים לך ליהנות מהיתרונות של XRHealth במרחב הנוח לך, בלי לצאת מהבית.

חבילת הטיפולים כוללת טיפול מקוון בשבוע עם המטפל שלך. תדירות המפגשים עשויה להשתנות בהתאם לתכנית הטיפול המותאמת אישית, שיכין המטפל המוסמך שלך, בהתאם לצרכים הרפואיים שלך, והשיקולים המקצועיים של המטפל שלך. תהיה לך גישה להעמיק בנתונים והדוחו"ת שלך, במהלך תקופת השיקום.
במהלך השימוש שלך בערכת המציאות המדומה, ילווה אותך המטפל האישי שלך שיעקוב אחר נתוני התרגול שלך, ובהתאם להתקדמותך יבצע התאמות ושינויים בתכנית הטיפול.

הטיפולים שלנו משלבים בין סביבות מציאותיות או וירטואליות, משחקים ואימונים מהנים ואפקטיביים. תוכלו לעשות מדיטציה ביער או ליד מפל, להניף חרב ולפוצץ בלונים, או להתאמן עם כפפות האגרוף הוירטואליות שלכם.

המטפלים המוסמכים שלנו הנם מטפלים בעלי נסיון בעבודה קלינית, בעלי רשיון משרד הבריאות בפיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, או פסיכולוגיה – יותאם לך מטפל בהתאם לצורך השיקומי שלך. תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות!

טכני

אין בעיה!
ערכת המציאות המדומה שלנו מגיעה מוכנה לשימוש. אין כבלים או חיבורים למחשב. כל טיפול במציאות מדומה מלווה בהדרכה והנחיות לשימוש. בנוסף יש לך מטפל אישי שידריך אותך לאורך כל התהליך.

אנחנו מספקים לכל המטופלים שלנו ערכת מציאות מדומה בהשאלה, לאורך תקופת הטיפול. הערכה תגיע אליך עם שליח עד הבית. אם כבר יש לך ערכת מציאות מדומה (Pico Neo II), המטפל האישי שלך יכול לשלוח לך את התוכנות הרפואיות שלנו ואת תכנית הטיפול.

במקרה ששלחנו לך ערכה – כן. זו אחת הדרכים שמאפשרות לנו לשמור על מחירי שימוש נמוכים. עלויות המשלוח חזרה – עלינו. בתום עשרה שבועות, שליח שלנו יגיע לאסוף את הערכה.

המטפלים שלנו יעריכו במפגש ההערכה הראשונית האם יש התאמה לטיפול בטכנולוגית מציאות מדומה. אם תחוו סחרחורת, בחילה, או כל תופעת לוואי אחרת בשימוש במערכת, יש לעצור את השימוש וליידע את המטפל שלך.

מערכת המציאות המדומה המתאימה לשימוש עם XRHealth היאPico Neo II.

ערכת המציאות המדומה דורשת חיבור אלחוטי לרשת אינטרנט (WiFi) עם חיבור יציב ומהירות הורדה מינימלית של 5 מגהבייט לשנייה, והעלאה של 0.5 מגהבייט לשניה.

פגוש מטפל XRHEALTH מוסמך היום