שאלות ותשובות

monogram

כללי

1 – רישום. הזינו פרטי התקשרות וניצור אתכם קשר לתיאום מפגש טיפול ראשון

2 – מפגש טיפול היכרות והערכה ראשונית בוידאו, כדי לדון בסימפטומים ובמטרות הטיפול (בשלב זה, אין צורך בערכת מציאות מדומה)

3 – קבלת ערכת המציאות המדומה – אנחנו נשלח לכם את הערכה עם שליח, עד הבית!
*הערכה בהשאלה לתקופת הטיפול

4 – התחילו לתרגל! היפגשו באופן סדיר עם המטפל האישי שלכם, שידריך וילווה אתכם לאורך תהליך השיקום מרחוק.

ניתן לתרגל עם ערכת המציאות המדומה בכל מקום שנוח לך, כל עוד יש בסביבתך חיבור יציב ומהיר לרשת האינטרנט. הערכה אלחוטית, ואינה דורשת חיבור למחשב או לכל מכשיר אחר.

לאחר הרישום ופגישת ההערכה הראשונית עם המטפל האישי שלך- אם הוחלט שישנה התאמה לטיפול במציאות מדומה, אנו נשלח אליך עד הבית את ערכת המציאות המדומה עם שליח. המשלוח ללא תוספת תשלום.

קליני

לא, אנחנו מספקים שירותי שיקום טיפולים מרחוק, ומאפשרים לך ליהנות מהיתרונות של XRHealth במרחב הנוח לך, בלי לצאת מהבית.

חבילת הטיפולים כוללת טיפול מקוון בשבוע עם המטפל שלך. תדירות המפגשים עשויה להשתנות בהתאם לתכנית הטיפול המותאמת אישית, שיכין המטפל המוסמך שלך, בהתאם לצרכים הרפואיים שלך, והשיקולים המקצועיים של המטפל שלך. תהיה לך גישה להעמיק בנתונים והדוחו”ת שלך, במהלך תקופת השיקום.

במהלך השימוש שלך בערכת המציאות המדומה, ילווה אותך המטפל האישי שלך שיעקוב אחר נתוני התרגול שלך, ובהתאם להתקדמותך יבצע התאמות ושינויים בתכנית הטיפול.

לאחר יצירת הקשר מתבצע מפגש הכרות שלאחריו, במידת התאמה ורצון להמשך טיפול, ישלח מכשיר לבית המטופל. לאחר הגעת המכשיר יקבע מפגש הדרכה טכנית למעבר קל ומהיר על השימוש במכשיר. במקביל יקבע מפגש שבועי קבוע עם המטפל במהלכו יוחלט על תוכנית טיפול ומטרות טיפוליות לפי צרכי המטופל. הטיפול ישלב טיפול שיחתי יחד עם טכניקות טכנולוגיות להקלה מהירה וטיפול חוויתי.

המטפלים המוסמכים שלנו הנם עובדים סוציאלים קליניים או פסיכולוגים בעלי נסיון בעבודה קלינית 

טכני

אין בעיה!

ערכת המציאות המדומה שלנו מגיעה מוכנה לשימוש. אין כבלים או חיבורים למחשב. כל טיפול במציאות מדומה מלווה בהדרכה והנחיות לשימוש. בנוסף יש לך מטפל אישי שידריך אותך לאורך כל התהליך.

במקרה ששלחנו לך ערכה – כן. זו אחת הדרכים שמאפשרות לנו לשמור על מחירי שימוש נמוכים. עלויות המשלוח חזרה – עלינו. בתום עשרה שבועות, שליח שלנו יגיע לאסוף את הערכה.

המטפלים שלנו יעריכו במפגש ההערכה הראשונית האם יש התאמה לטיפול בטכנולוגית מציאות מדומה. אם תחוו סחרחורת, בחילה, או כל תופעת לוואי אחרת בשימוש במערכת, יש לעצור את השימוש וליידע את המטפל שלך.

ערכת המציאות המדומה דורשת חיבור אלחוטי לרשת אינטרנט (WiFi) עם חיבור יציב ומהירות הורדה מינימלית של 5 מגהבייט לשנייה, והעלאה של 0.5 מגהבייט לשניה.

צרו קשר לתיאום פגישה