תנאי השימוש של XRHealth

monogram
monogram

תאריך עדכון אחרון: 23 לדצמבר 2021.

ברוכים הבאים ותודה שבחרתם בשירות של-XRHealth!

אנא קרא בעיון את תנאי שימוש אלו, לרבות התנאים המפורטים במדיניות הפרטיות (להלן ביחד: "התנאים" או"תנאי השימוש" או "ההסכם"). על ידי גישה ושימוש באתר שלנו בכתובת https://xrhealth.co.il (להלן: "האתר"), בפורטל ובפלטפורמה הזמינים דרך האתר, בטפסים הייעודיים שלנו או ביישומון (אפליקציה)  הייעודי שלנו (להלן ביחד ולחוד, ולרבות האתר: "הפלטפורמה"), בחומרה אשר אנו עשויים לספק לך בקשר עם שימוש בפלטפורמה (להלן: "החומרה", כהגדרת מונח זה להלן) ובכל אחד מהשירותים המוצעים באמצעותם או הקשורים לפלטפורמה ו/או לחומרה  (להלן: ביחד: "השירותים" כמפורט בהרחבה בהמשך) (להלן ביחד עם האתר והחומרה: "מוצרי החברה"), הנך מתחייב לתנאים ולהגבלות המפורטים בתנאי השימוש. תנאים אלה מהווים הסכם משפטי מחייב בינך, המשתמש בחומרה ו/או בפלטפורמה (להלן: "המשתמש" או "אתה" או "המטופל"), לבין XRHealth IL Services Ltd. – אקס אר הלת' שירותים בע"מ, לרבות חברות הקשורות והשלוחות שלנו ויורשיהן ומחליפיהן (להלן ביחד: "החברה", "XRHealth", או "אנחנו"). אם אינך מסכים לאי אלו מתנאי השימוש, הנך מחויב, באופן מידי, להימנע מכניסה, מהתחברות או משימוש בכל אופן בפלטפורמה ו/או בחומרה ו/או בשירותים.

אתה מאשר שאתה לפחות בן 18, או לחילופין אם אתה מתחת לגיל 18, שאתה משתמש במוצרי החברה בפיקוח של הורה או אפוטרופוס חוקי שלך. נא להקפיד לעיין בתנאי שירות אלה עם ההורה או האפוטרופוס שלך על מנת ששניכם תבינו את כל הזכויות והחובות שלך.

אנא קרא את תנאי השימוש הללו בשלמותם. הסכם זה מכיל תנאים והגבלות חשובים המשפיעים עליך ועל השימוש שלך במוצרי החברה. אם אינך מסכים לתנאי הסכם זה, אל תעשה כל שימוש במוצרי החברה.

תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.

 1. השירותים שלנו.

1.1. כלי תומך לטיפול רפואי. מטרת השירותים שלנו היא לספק מגוון רחב של יישומים, משחקים ותוכן מרתקים המיועדים לשיפור הרווחה הפיזית והקוגניטיבית של המשתמשים, ואשר כוללים, בין היתר, שימוש בחומרה (כהגדרת מונח זה להלן) ייעודית אשר מתממשקת עם הפלטפורמה, והם עשויים לכלול ליווי מקצועי אישי. אנו מציעים לך את השירותים הרלוונטיים דרך הפלטפורמה,ככלי תומך לקבלת טיפול רפואי. השירותים אינם מהווים שירותי הצלה ו/או רפואה דחופה, ואינם מהווים תחליף לקבלת ייעוץ רפואי פרטני. אנא התייעץ עם הרופא המטפל שלך, לפני ובמהלך השימוש בשירותים, בנוגע לכל שאלה הנוגעת לאבחון או טיפול רפואי. אם אתה חווה מצב רפואי דחוף, נא להתקשר מיד למוקד מגן דוד אדום במספר הטלפון 101.

1.2. מנוי. בהתאם להסכם זה, החברה תספק לך גישה לשירותים בהתאם להסכם זה, כפי שנרכש על ידך באמצעות טופס הזמנה אלקטרוני. השירותים עשויים לכלול שירותי בריאות מרחוק מסוימים, הניתנים על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות, לרבות פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק. ייתכן שתידרש להוריד ולהתקין תוכנות מסוימות, אשר עשויות להתעדכן מעת לעת.

1.3. הסכמה לטיפול. החברה מציעה שירותי בריאות מרחוק הניתנים על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות, לרבות פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק אשר נבחרו על ידי החברה ("מומחי שירותי הבריאות מרחוק"). שירותי הבריאות מרחוק כרוכים בהערכה, אבחון, ייעוץ וטיפול בזמן אמת במצבו הבריאותי של המטופל באמצעות טכנולוגיית טלקומוניקציה מתקדמת, הכוללת לרוב שימוש באודיו, וידאו או כל מדיה אלקטרונית אחרת. טכנולוגיית שירותי הבריאות מרחוק מאפשרת לאיש מקצוע מטעם החברה לראות אותך ולתקשר איתך, המטופל, בזמן אמת, מרחוק. השירותים התומכים בטיפול זה עשויים לכלול טיפול פיזי, ריפוי בעיסוק או כל טיפול אחר. אתה מאשר כי קיבלת הזדמנות לשאול שאלות, והשאלות הללו נענו לשביעות רצונך. אתה מאשר כי קיבלת הסבר והעתק של הזכויות והחובות שלך כמטופל של החברה ואתה מבין את הזכויות והחובות הללו. אתה מאשר כי הינך מבין את היתרונות והסיכונים בקבלת טיפול מרחוק, ומאשר בזאת לחברה ולמטפלים מטעמה, עובדיה, אנשי התמיכה הטכנית ו/או לאנשי מקצוע אחרים שהחברה עשויה להיעזר בהם ("ספקי שירותי הבריאות מרחוק") לספק לך את הטיפול, כפי שנקבע על ידי הרופא שלך ובהנחייתו. בהסכמתך לתנאים אלה, אתה נותן הסכמה מדעת לאספקת שירותי רפואה מרחוק, על ידי ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה.

1.4. יתרונות וסיכונים של שירותי הבריאות מרחוק. שירותי הבריאות מרחוק מספקים גישה לטיפול בנסיבות שאחרת היה קשה לספק. היתרונות של שירותי הבריאות מרחוק כוללים בין היתר גישה משופרת וקלה יותר לשירותי בריאות, על ידי מתן אפשרות למטופלים להישאר בבית ולקבל הערכה וניהול יעילים יותר של שירותי הבריאות, לרוב בעלות נמוכה יותר בהשוואה לחלופות אחרות. עם זאת, כמו בכל סוג של שירותי בריאות, ישנם סיכונים פוטנציאליים הקשורים לשימוש בשירותי הבריאות מרחוק, מטבעם של סוג שירותים זה. ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה: (א) עשויים לבצע את עבודתם במיקום שונה מזה שבו אתה תהיה נוכח פיזית בזמן הטיפול; (ב) לא יוכלו לבצע בדיקה גופנית פיזית שלך במסגרת שירותי הבריאות מרחוק; ו-(ג) רשאים להסתמך על המידע שמסופק על ידך לפני ובמהלך המפגש שלכם מרחוק.

1.4.1. אתה מבין שהעצות, ההמלצות ו/או ההחלטות של ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה עשויים להתבסס על גורמים שאינם בשליטתם, כגון נתונים חלקיים או לא מדויקים שסופקו על ידך, או עיוותים של תמונות אבחון או דגימה שעלולים לנבוע מבעיות שידור אלקטרוני. אתה מבין שעל מנת לקבל שירות מקצועי מיטבי עליך לספק מידע על ההיסטוריה הרפואית שלך, כמו גם מידע אודות הטיפול הרפואי הנוכחי או הקודם, באופן מלא ומדויק למיטב ידיעתך ויכולתך. אתה גם מבין שבמקרה ששירותי הבריאות מרחוק של החברה יופסקו עקב בעיה טכנולוגית או טכנית, ייתכן שיוטמעו אמצעי תקשורת חלופיים ו/או יתכן שיהיה צורך בהערכה רפואית אישית פיזית עם הרופא שלך.

1.4.2. אתה מבין שרמת הטיפול הניתנת על ידי ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה היא באותה רמת טיפול הזמינה עבורך באמצעות ביקור רפואי אישי; עם זאת, אם ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה יקבעו כי אספקת שירותי הבריאות מרחוק לא תיתן מענה הולם לצרכים הרפואיים שלך, המטפל/ים מטעמה של שירותי הבריאות מרחוק של החברה עשויים להמליץ לך לפנות לבדיקה רפואית אישית עם הרופא שלך.

במידה ולאחר קבלת שירותי בריאות מרחוק, אתה חווה תסמינים רפואיים דחופים כלשהם, עליך להודיע  מיד לרופא המטפל, או במקרה חירום, לחייג 101 או להתפנות ישירות לחדר המיון הקרוב.

1.4.3. אם הדבר נדרש על פי חוק, ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה חייבים לשתף מידע עם הרופא שלך לגבי שירותי הבריאות מרחוק שלך. אתה מאשר בזאת לחברה ולספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה לשתף מידע כזה, שעשוי לכלול, בין היתר, עותקים של הרשומות הרפואיות שלך, דוח המכיל הסבר אודות שירותי הבריאות מרחוק שסופקו לך ו/או סיכומי פגישות ו/או כל הערכה, ניתוח, או אבחנה של מצבך הרפואי שנעשו על ידי ספקי שירותי הבריאות מרחוק של החברה.

1.5. התכנים. העיצוב והתפקוד של השירותים והפלטפורמה ותוכנם, ובין היתר כל מידע, שאלות, טקסט, גרפיקה, תמונות, קבצי שמע ווידאו, קבצי עזרה למשתמש, ממשק משתמש, תכונות אינטראקטיביות, גרפיקה, אילוסטרציות, ציורים, סרטונים, קבצים, סמלילים, מאספי מידע, קישורים, תוכן מותאם, מידע טכני, חומר תיעודי, ידע, מפרטים, עיצובים, חוויית המשתמש של  הפלטפורמה ונתונים הנוגעים לשימושך בשירותים, וכן תוכן משתמשים וכל חומר אחר הכלול בשירותים ו/או אשר זמין בפלטפורמה או דרכה (להלן, ביחד: "התוכן" או: "התכנים") נועדו למטרות אינפורמטיביות.

1.6. תנאי מקדים לשימוש בשירותים. שים לב: השירותים מהווים כלי תומך לטיפול רפואי ומשכך הם אינם מתאימים לכולם באותה המידה. השימוש בשירותים כפוף לתהליך הערכת התאמה המבוצע על ידי החברה, וקביעה כי הנך מתאים לשימוש בשירותים, על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. בהתאם לאמור, אם אתה מעוניין להשתמש בשירותים, אתה חייב כתנאי מקדמי למלא טופס מקוון, במסגרתו נאסוף פרטים מסוימים, לרבות מידע רפואי ומסמכים רפואיים, הנדרשים לצורך הערכת התאמתך לשימוש בשירותים, ונבקשך לאשר את קבלת תנאים אלה. לאחר מילוי הטופס האמור, נציג החברה יתאם עמך שיחה טלפונית על מנת לאסוף פרטים ומסמכים נוספים הדרושים לנו לצורך הערכת התאמתך לקבלת השירותים. לאחר מכן נודיעך האם נמצא כי אתה מתאים לשימוש בשירותים, נבקשך לרכוש מנוי לשימוש בשירותים (כמפורט להלן) ונשלח אליך את החומרה (כמפורט להלן). שים לב כי החברה רשאית לאסוף כל מידע אשר לפי שיקול דעתה הסביר נדרש לשם הערכת התאמתך לשירות. ככל שלא נמצאת מתאים לשימוש בשירותים, נודיעך על כך והמידע שמסרת לנו כחלק מתהליך הערכת ההתאמה יימחק ולא יישמר כל עותק ממנו. אולם, שים לב כי איננו מחויבים לנמק את אי התאמתך לקבלת השירות ואנו רשאים לקבוע כי אינך מתאים לקבל השירותים בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ככל שהנך קטין, ייתכן ונדרוש אישור הורים או אישור אפוטרופוס חוקי לשימושך בשירותים, ושימושך בשירותים כפוף לכך שנקבל כל אישור ו/או מסמך אשר נדרש לנו באופן סביר על מנת לאשר כי הנך בעל כשירות משפטית מספקת לקבל עליך תנאי שימוש אלה ולהשתמש בשירותים. אם אתה חווה מצב רפואי דחוף, התקשר מיד למוקד מגן דוד אדום, במספר הטלפון 101.

1.7. מידע אישי והפרטיות שלך. במהלך השימוש בשירותים, מידע אישי אודותיך ומידע אישי אשר נובע מהשימוש שלך בשירותים נאסף, מנותח ונמדד, באמצעות איסוף מידע שאתה מוסר לנו באופן ישיר וכן באופן אוטומטי באמצעות צדדים שלישיים, אלגוריתמים מתקדמים ו/או כלי ניתוח אחרים. אנא עיין במדיניות הפרטיות שלנו: https://xrhealth.co.il/pp/למידע נוסף על האופן בו אנו אוספים את המידע האישי שלך ומשתמשים בו (להלן: "מדיניות הפרטיות").

בנוסף, צדדים שלישיים מסוימים (כגון מפתחי תוכן של צד שלישי (כפי שמוגדר להלן)) עשויים לאסוף מידע אודותיך כאשר אתה משתמש במוצרי XRHealth. לצדדים שלישיים אלה יש מדיניות פרטיות נפרדת משלהם והם יתייחסו למידע שהם אוספים עליך בהתאם למדיניות זו. אנו ממליצים לך לעיין במדיניות הפרטיות הזו לפני מסירת מידע כלשהו לצדדים שלישיים. איננו אחראים לדיוק של מדיניות הפרטיות של צד שלישי כלשהו או להבטיח שצדדים שלישיים מצייתים למדיניות הפרטיות שלהם.

1.8. רישיון. החברה מצהירה ומתחייבת שכל איש מקצוע המשתתף במתן השירותים מטעמה, מחזיק כרגע (ולמשך תקופת מתן השירותים ימשיך להחזיק) בהסמכה המקצועית והרישיונות הדרושים לביצוע השירותים לפי הסכם זה. החברה תדרוש מאנשי המקצוע לספק את כל השירותים בהתאם לסטנדרט הטיפול המקובל. החברה תוודא כי אנשי המקצוע שלה מצייתים לכל החוקים והתקנות הממשלתיים החלים. שום דבר בהסכם זה לא יתפרש ככזה העלול להפריע למתן טיפול מקצועי ישיר למטופלים, או לפגיעה בשיקול דעתם המקצועי של אנשי המקצוע. לאנשי המקצוע של החברה תהיה שליטה מלאה על האבחון והטיפול במטופלים, והחברה לא תפעיל פיקוח או שליטה ישירה על הטיפול של איש מקצוע מטעמה. שום סעיף או הוראה בהסכם זה לא יתפרשו כמספקים לחברה או לאנשי המקצוע שלה כל סמכות או סמכות לפעול בשמך, או לספק לחברה או לאנשי המקצוע שלה כל זכויות, חובות, או שיקול דעת המאפשרים לחברה או לאנשי המקצוע שלה להכתיב את הטיפול שלך.

1.9. הודעות. השירותים עשויים לכלול שליחת הודעות דחיפה, הודעות טקסט, מיילים והתראות באמצעות אמצעי תקשורת שונים. תוכל לבטל קבלת הודעות דחיפה בכל עת על ידי שינוי הגדרות ההתראות במכשיר שלך. על-ידי שימוש בשירותים אתה מאשר ומסכים לכך שהשירותים עשויים לכלול תקשורת טלפונית ו/או הודעות כאמור לעיל, ואתה מצהיר ומתחייב שהנך הבעלים העיקרי של מספר הטלפון שמסרת לנו. שים לב שקבלת הודעות כאמור עשויה להיות כרוכה בחיוב של ספקי התקשורת שלך. הנך מאשר כי ייתכן וספק האינטרנט שלך יגבה תשלום עבור השימוש ברשת האינטרנט, תחזוקת הרשת ושימוש במידע, לפי התעריפים שייקבעו על ידו ואשר עשויים להשתנות מעת לעת. הסכמתך לקבלת סוגים אלה של הודעות אינה נדרשת לשם שימוש בשירותים, ואתה רשאי לבטל את הסכמתך לקבלת שיחות או להודעות טקסט בכל עת.

1.10. שינוי בשירותים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים, לשנות, לשפר, לבצע כל שינוי אחר, או להפסיק, באופן זמני או לצמיתות, את השירותים, כולם או באופן חלקי ללא הודעה מוקדמת, בכל עת. אם אנו בוחרים לספק לך עדכונים, שדרוגים וכל גרסאות חדשות של הפלטפורמה או השירותים (להלן: "עדכונים") תנאים אלו יחולו על כל העדכונים כאמור, אלא אם כן הם מלווים בהסכם רישיון נפרד שיגבר על תנאים אלה, וכל התייחסות לשירותים שבתנאים אלה תכלול גם את עדכונים אלה. בשום מקרה החברה לא תישא באחריות להסרה או השבתה של גישה לכל חלק או תכונה של מוצרי החברה.

1.11. אורך תקופת המנוי. טיפול ממוצע ב- XRHealth אורך כשלושה חודשים. החברה תחייב את המטופל מדי חודש בהתאם למספר הטיפולים בפועל.

שים לב: השירותים מהווים כלי תומך לטיפול רפואי בלבד, הם אינם מהווים שירותי הצלה ו/או רפואה דחופה, ואינם מהווים תחליף לקבלת ייעוץ רפואי –  אנא התייעץ עם הרופא המטפל שלך, לפני ובמהלך השימוש בשירותים, בנוגע לכל שאלה הנוגעת לאבחון או טיפול רפואי. אם אתה חווה מצב רפואי דחוף, התקשר מיד למוקד מגן דוד אדום בטלפון 101.

האתר, הפלטפורמה, השירותים והתכנים ניתנים לך "כמות שהם" ("AS IS"). אתה מסכים ומאשר כי השימוש באתר, בפלטפורמה ו/או בשירותים, הינו באחריותך הבלעדית וכי אין לחברה כל אחריות לתוצאות העשויות לנבוע משימוש בשירותים, בתוכן משתמשים, ומתפקוד האתר, הפלטפורמה ו/או השירותים. החברה לא תהא אחראית עבור כל נזק שהוא, לרבות אך לא רק, כל נזק הנובע מהשימוש שלך באתר, בפלטפורמה, בתכנים ו/או בשירותים.

הנך מודע ומסכים לכך שהנך האחראי הבלעדי להתייעצות רפואית לפני תחילת השימוש בשירותים ובפלטפורמה ובמהלך השימוש בהם, ולכל החלטות או פעולות שהתקבלו או נעשו על-ידך כתוצאה ו/או בקשר לשימוש כלשהו בפלטפורמה ו/או בשירותים.

 

 1. תיקונים לתנאי שימוש אלה.

אנו עשויים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות ולעדכן את התנאים מעת לעת באמצעות פרסום התנאים המעודכנים באתר, ועל כן אנו מבקשים מכלל המשתמשים לשוב ולבקר בדף זה לעיתים קרובות ככל האפשר. נעשה מאמצים סבירים לפרסם הודעה בדבר כל שינוי בתנאים באמצעות הודעה באתר ו/או בפלטפורמה ו/או על-ידי משלוח דואר אלקטרוני לכתובת הדואר האלקטרוני אותה יתכן והעברת לחברה במסגרת השימוש בפלטפורמה. שינויים מהותיים לתנאים יכנסו לתוקף תוך שבעה (7) ימים ממועד ההודעה כאמור. כל שאר השינויים בתנאי השימוש ייכנסו לתוקף בתאריך העדכון האחרון, והמשך השימוש שלך באתר ו/או בפלטפורמה לאחר תאריך העדכון האחרון הנקוב יהווה הסכמה שלך לכך שהשינויים יחייבו אותך. במידה ונצטרך לשנות את התנאים על מנת לעמוד בדרישות הדין, שינויים אלה יכנסו לתוקף באופן מידי או כנדרש על פי דין, וזאת אף ללא מתן הודעה מוקדמת.

 1. רישיון השימוש בשירותים.

3.1. רישיון. בכפוף לתנאים ולהגבלות המפורטים בתנאי שימוש אלה, ובמסגרת רכישת מנוי לשירותים, אנו מעניקים לך רישיון מוגבל, לא בלעדי, ניתן לביטול ואינו ניתן להעברה, לגישה ושימוש באתר ו/או בפלטפורמה ו/או בשירותים (בכפוף לתשלום דמי מנוי (כהגדרת מונח זה להלן)). כל שימוש באתר ו/או בפלטפורמה ו/או בשירותים החורג מהמותר על פי רישיון זה, אסור בהחלט ומהווה הפרה של תנאים אלה וגם עלול לגרום לסיום זכותך לגשת ולהשתמש בשירותים.

3.2. הגבלות השימוש בשירותים. אינך רשאי (ואינך רשאי להתיר לכל צד שלישי), אלא אם הדבר הותר במפורש על פי תנאי שימוש אלה: (א) להשתמש באתר ו/או בשירותים ו/או בתכנים ו/או בפלטפורמה לכל מטרה בלתי חוקית, בלתי מוסרית, בלתי-מורשית ו/או אסורה; (ב) להשתמש בשירותים ו/או באתר ו/או בפלטפורמה ו/או בתכנים למטרות מסחריות או מטרות שאינן פרטיות; (ג) להסיר או להפריד מהאתר ו/או מהשירותים ו/או מהתכנים ו/או מהפלטפורמה כל הגבלות וסימנים המציינים זכויות קנייניות של החברה או צדדים שלישיים, לרבות כל ההודעות הקנייניות המופיעות בהם (כגון ©, TM או ®); (ד) להפר ו/או לפגוע בזכויות המשתמשים האחרים לפרטיות וזכויות אחרות, או לאסוף מידע אישי מזהה אודות משתמשים אחרים ללא הסכמתם המפורשת, בין אם באופן ידני או באמצעות שימוש בכל רובוט, עכביש, כל יישום חיפוש או אחזור, או שימוש באמצעי, בתהליך או בשיטה ידניים או אוטומטיים אחרים על מנת להיכנס לאתר ולאחזר, לאסוף ו/או לכרות מידע; (ה) לפגוע או לשבש פעולת האתר, השרתים או הרשתות המאחסנות את הפלטפורמה ו/או התכנים ו/או השירותים, או להפר כל חוק, תקנה, דרישה, נוהל או מדיניות של שרתים או רשתות כאמור; (ו) להצהיר הצהרות שקריות או להציג מצג שווא בנוגע לקשר שלך עם כל אדם או גוף, או לציין במפורש או במרומז כי החברה משויכת אליך בכל דרך שהיא, מעניקה חסות, תומכת בך, באתר שלך, בעסקך או בהצהרותיך, או להציג מידע שקרי או לא מדויק אודות הפלטפורמה, השירותים או החברה; (ז) לבצע כל פעולה היוצרת או העלולה ליצור עומס גדול ובלתי סביר על תשתית הפלטפורמה ו/או השירותים; (ח) לעקוף את האמצעים בהם החברה משתמשת על מנת למנוע או להגביל את הגישה לפלטפורמה ו/או השירותים; (ט) להעתיק, לתקן, לשנות, להתאים, למסור, להנגיש, לתרגם, להפנות, לבצע הנדסה חוזרת, להמיר קוד בינארי לקוד פתוח, לעשות דה-קומפילציה, או להפריד כל חלק באתר, בפלטפורמה, בתכנים או בשירותים או להציג לציבור, ליצור יצירות נגזרות, לבצע, להפיץ או לעשות שימוש דומה בתכנים; (י) להעתיק, להפיץ, להציג, לעבד, לתת רישיון משנה, לעשות כל שימוש מסחרי, למכור, להשכיר, להעביר, להלוות, לאסוף, לתרגם, ליצור יצירה נגזרת, לערוך הנדסה הופכית, לשלב עם תוכנה אחרת – כל חומר הכפוף לזכויות קנייניות של החברה או אשר ניתן לחברה ברישיון, בכל אופן או בכל אמצעי; (יא) לעשות כל שימוש בתכנים בכל אתר אחר או רשת מחשבים, לכל מטרה, ללא הסכמה של החברה בכתב ומראש; (יב) ליצור סביבת דפדפן, לתחם (frame)ליצור העתק (mirror) או לבצע in-line linking  לכל חלק מהאתר, הפלטפורמה והתכנים; (יג) למכור, לתת רישיון, או לנצל למטרה מסחרית כלשהי כל שימוש או גישה לפלטפורמה ו/או לשירותים; (יד) ליצור מאגר מידע על-ידי הורדה ואחסון שיטתיים של כל או חלק מהתכנים; (טו) להעביר או להנגיש בכל דרך אחרת, בקשר לפלטפורמה, לתכנים, לאתר או לשירותים, כל וירוס, "תולעת", סוס טרויאני, באג, רוגלה, נוזקה, או כל קוד מחשב, קובץ או תוכנה אחרים אשר עשויים להזיק, או נועדו להזיק לפעילות של כל חומרה, תוכנה, ציוד תקשורת, קוד או רכיב; ו/או (טז) להשתמש בפלטפורמה ו/או בתכנים ו/או באתר ו/או בשירותים לכל מטרה בלתי מורשית או שאינה הולמת את מטרת השימוש בשירותים ו/או להפר אי אלו מהתנאים.

3.3. שימוש בשירותים. הינך מסכים ש: (א) תשתמש בשירותים רק למטרות המותרות על פי תנאים אלה; (ב) תהיה אחראי לשמור על סודיות פרטי חשבונך בכל עת; (ג) תהיה האחראי הבלעדי לשימוש ותחזוקת חשבונך; (ד) אנו עשויים למנוע מכל אדם או משתמש גישה לחשבון או לשירותים בכל עת ומכל סיבה וללא הודעה מוקדמת; (ה) איננו מחויבים לבדוק את זהותם של המשתמשים בשירותים או בעלי החשבונות; ו-(ו) במקרה שנסבור כי הפרת תנאים אלה או כל תנאי אחר מכללי החברה האחרים המוזכרים כאן, או אם אתה יוצר עבורנו סיכון או חשיפה משפטית אפשרית אחרת, אנו עשויים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לסיים או להשעות את חשבונך איתנו, ולא תהיה זכאי להחזר של דמי המנוי עבור השירותים ששולמו עבור התקופה עד לתאריך ההשעיה או הסיום של חשבונך, כתוצאה מהפרה של תנאים אלה.

3.4. דמי מנוי.

3.4.1. ככלל, ביקור אינפורמטיבי באתר מוצע ללא תשלום. עם זאת, השירותים המוצעים דרך הפלטפורמה ניתנים אך ורק למשתמשים שבחרו לרכוש מנוי לשירותים הכפוף לתשלום חד פעמי, חודשי או מתחדש, כמפורט בעמוד התמחור המצוי באתר, בכתובת https://xrhealth.co.il/refund/  ובכפוף לכל תנאי אחר המפורט בעמוד התמחור ו/או אשר נמסר למשתמש לפני רכישת המנוי (להלן, בהתאמה: "המנוי" ו-"דמי המנוי"). שים לב כי אנו עשויים מעת לעת להציע מסלולי מנוי שונים, לקבוע הסדרי תשלום ספציפיים לכל מנוי שיירכש (בהתאם לסוג המנוי הנרכש ותנאי הרכישה למנוי זה) ולשנות את דמי המנוי, לפי שיקול דעתנו הבלעדי. כל שינוי בדמי המנוי לא יחול על מנויים שכבר נרכשו, ובמקרה של מנוי מתחדש, כל שינוי בתנאי המנוי ו/או בדמי המנוי יחול אך ורק על מחזור החיוב הבא ובכפוף להודעה מראש. התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל, וזאת כל עוד הן מתירות ביצוע תשלומים ברשת האינטרנט. מובהר, כי זכות השימוש של משתמש בשירותים תופסק במקרה ולא תתאפשר גביית דמי המנוי מסיבות שאינן קשורות בחברה, והמשתמש מתחייב כי לא יהיו לו כל טענות ו/או תביעות אל החברה עם הפסקת המינוי או חסימת חשבון המשתמש שלו בנסיבות האמורות. ככלל, אין החזרות של דמי מנוי ששולמו.

3.4.2. שים לב כי אנו עשויים לעבד תשלומים עבור דמי מנוי ו/או כל תשלום אחר באמצעות ספקי שירותי תשלום מקוונים (להלן: "ספקי שירותי התשלום"). אנו רשאים להוסיף או לשנות את ספקי שירותי התשלום עמם אנו מתקשרים לצורך הענקת השירותים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי. ספקי שירותי התשלום מאפשרים לך לשלוח תשלומים באופן מקוון ומאובטח באמצעות כרטיס אשראי, כרטיס חיוב או חשבון בנק. אנחנו לא שולטים ואיננו קשורים עם ספקי שירותי התשלום, שהם קבלנים עצמאיים ואין להם כל יחסי עובד-מעביד או יחסי שותפות עם החברה. החברה אינה אחראית בשום אופן למעשים (או מחדלים) של ספקי שירותי התשלום. השימוש בספקי שירותי התשלום הוא על אחריותך בלבד. באחריותך לציית לכל התנאים המפורטים על ידי ספקי שירותי התשלום בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהם.

3.4.3. אתה מבין ומסכים כי כחלק מן המנויים המוצעים על ידינו עשויים לכלול תשלום עבור פגישת ייעוץ המתואמת מראש. ככל ונקבעה פגישה מראש ואינך יכול לקיימה במועדה, עליך להודיע לנו על ביטול הפגישה לפחות 24 שעות מראש. במקרה של אי התייצבותך לפגישה, מכל סיבה, או אי מתן הודעה כנדרש, הפגישה תחויב כאילו התקיימה וייגבה מלוא הסכום בגינה.

3.4.4. ביטול טיפול – ישנה אפשרות לבטל עד טיפול אחד בחודש, עם הודעה מראש של 24 שעות לפחות כאמור לעיל, ולקבוע מועד חדש לטיפול שבוטל. המועד החדש יהיה בין יום לחודש ממועד הטיפול שבוטל. החל מהטיפול השני בחודש המבוטל על לבקשתך, החברה זכאית לגבות תשלום עבור הטיפול.

3.4.5. הקפאת מנוי – תקופת הטיפול הראשונה מוגדרת כעשרה שבועות. לאחר ארבעה שבועות טיפול במודל 'טיפול מלא' ניתן להקפיא את המנוי לתקופה של עד שבעה ימים ע"י שליחת מייל בקשה לדוא"ל xr.health. במידה והנך מעוניין להקפיא את המנוי לתקופה ארוכה יותר – יש להמציא מכתב מרופא המפרט את סיבת הבקשה או אישור אשפוז. בכל מקרה, מערכת XRHealth תהיה נעולה לשימוש בתקופת ההקפאה ולא ייעשה בה שימוש. לא ניתן לבצע הקפאה של המנוי לפני תום 4 שבועות טיפול.

3.4.6. ביטול טיפול – ישנה אפשרות לבטל עד טיפול אחד בחודש, עם הודעה מראש של 24 שעות לפחות כאמור לעיל, ולקבוע מועד חדש לטיפול שבוטל. המועד החדש יהיה בין יום לחודש ממועד הטיפול שבוטל. החל מהטיפול השני בחודש המבוטל על לבקשתך, החברה זכאית לגבות תשלום עבור הטיפול.

3.4.7. מסלול עצמאי – עבור מנויים שנמצאים במסלול עצמאי זכאית החברה לגבות תשלום חודשי בהוראת קבע חודשית.

 1. חובותיך כלפי XRHealth.

4.1. מצגיך. אתה מצהיר ומתחייב כלפינו כי: (א) יש לך את היכולת החוקית להבין ולהתקשר בתנאים אלה; (ב) אתה בן 18 לפחות; או שיש לך אישור הורי או מהאפוטרופוס החוקי שלך להשתמש בשירותים; ו- (ג) כל המידע שתמסור לנו תקף ונכון והנך רשאי למסור לנו אותו.

4.2. החשבון שלך. כחלק מתהליך ההרשמה וכתנאי לגישתך לשירותים, תידרש לפתוח חשבון באמצעות הפלטפורמה ולספק פרטים מסוימים לרבות שם משתמש וסיסמא (להלן: "החשבון"). תוכל ליצור חשבון אחד בלבד, ולצורך כך תידרש לספק לנו מידע מלא, מדויק ונכון שלך. הנך מצהיר בזאת כי לא תציג שלא כהלכה את זהותך או כל פרט אחר בחשבונך (להלן: "פרטי החשבון"). אם פרטי החשבון שלך משתנים, עליך לעדכן מיד את חשבונך כך שישקף שינויים אלה. כל חשבון מיועד לשימוש אישי של המשתמש הרשום בלבד. אינך רשאי לחלוק את פרטי הכניסה או הסיסמה שלך עם אף אדם אחר. החברה אינה מאפשרת למשתמשים מרובים (ברשת או אחרת) לגשת לשירותים באמצעות אותו החשבון. ייתכן שתקבל מאיתנו הודעות דוא"ל המאשרות את פרטי הרישום שלך, ומספקות לך את המידע הדרוש הנוגע לגישתך ושימושך בשירותים ובחשבונך. אתה אחראי באופן בלעדי ומלא, לשמור על סודיות הסיסמה, שם המשתמש והחשבון שלך ועל כל פעילות אשר תתבצע תחת הסיסמה שלך או במסגרת החשבון שלך. היה וסברנו, בתום לב, שהקמת חשבון באמצעות פרטי זיהוי של אדם אחר, הרי שבכך הנך חושף את עצמך לאחריות פלילית ו/או אזרחית. עליך לדווח לנו באופן מיידי על כל שימוש בלתי מורשה בסיסמתך או בחשבונך ובכלל זה בקשר לכל פריצת אבטחה. החברה לא תהא אחראית לכל אבדן או נזק שנגרמו כתוצאה מחוסר יכולתך לעמוד בתנאים אלה או משימוש בלתי מורשה בסיסמתך או בחשבונך, או עקב פריצת אבטחה. במקרים האמורים, יתכן כי תחויבי בנזקים שנגרמו לחברה או לאחרים. אם ברצונך לבטל ולהסיר את חשבונך, שלח לנו דוא"ל עם בקשתך לכתובת supportil@xr.health, וחשבונך ייסגר תוך זמן סביר לאחר בקשתך, וממועד סיום זה לא תוכל עוד לגשת לחשבונך. שים לב שתוכל לערוך או להסיר, בכל עת, את כל המידע הכלול בחשבונך. ביטול חשבונך עלול לגרום לאבדן מידע מסוים שמסרת לנו, והחברה אינה לוקחת כל אחריות לגבי אבדן זה. לידיעתך, אנו מחויבים על פי חוק לשמור מידע בריאותי גם אם חשבונך הופסק, ומידע זה יימחק רק כאשר יהיה זה מותר על פי החוקים הרלוונטיים. אנו נשתמש במידע החשבון שלך ובכל מידע אישי אחר המסופק על ידך בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ולחוקים הרלוונטיים.

 1. קניין רוחני.

5.1. בעלות. הפלטפורמה, השירותים, התכנים, החומרה, הנכסים הקנייניים של החברה וכל זכויות קניין רוחני הנוגעות בהם, לרבות אך לא רק, המצאות, פטנטים ובקשות לפטנטים, סימני מסחר ובקשות לסימני מסחר, שמות מסחר, מוניטין, זכויות יוצרים, סודות מסחר, שמות מתחם, בין אם רשומים או ניתנים לרישום ובין אם לאו (להלן, ביחד: "הקניין הרוחני") הם בבעלות החברה ו/או נמסרו לה ברישיון ומוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים וחוקי קניין רוחני אחרים ועל ידי אמנות והסכמים בינלאומיים. כל זכות שלא הוקנתה למשתמש במפורש על פי הסכם זה תישמר בידי החברה ונותני הרישיון שלה. התנאים אינם מקנים לך זכות בקניין הרוחני של החברה, אלא אך ורק זכות שימוש מוגבלת וניתנת לביטול בהתאם לתנאים. אף הוראה בתנאים לא מהווה ויתור על קניינה הרוחני של החברה על פי כל דין.

5.2. סימני מסחר. הסימנים, הלוגואים של החברה ושאר המזהים הקניינים המשמשים את החברה בקשר עם הפלטפורמה ו/או השירותים (להלן: "סימני המסחר של החברה") הם כולם סימני מסחר ו/או שמות מסחר של החברה, בין אם רשומים ובין אם לאו, ובין אם ניתנים לרישום ובין אם לאו. כל שאר סימני המסחר, שמות המסחר, סימנים מזהים אחרים וסמלים מסחריים אחרים (לרבות לוגו כזה או אחר) העשויים להופיע בפלטפורמה שייכים לבעליהם ("סימני מסחר של צדדים שלישיים"). סימני מסחר של צדדים שלישיים מוטמעים בפלטפורמה (אם בכלל) למטרות הצגה, תיאור וזיהוי בלבד. לא ניתנת בזאת כל זכות, רישיון או קניין בסימני המסחר של החברה או בסימני המסחר של צדדים שלישיים ולכן על המשתמש להימנע משימוש כלשהו בסימנים אלו, אלא אם כן הותר אחרת בתנאי שימוש אלה.

5.3. פידבק. ככל ותספק לחברה משוב, פידבק, הערה או הצעה כלשהי לגבי האתר ו/או הפלטפורמה ו/או השירותים ("פידבק"), החברה תקבל רישיון בלעדי, ללא תמלוגים, תמידי, כלל עולמי ובלתי הדיר לשלב את הפידבק בכל המוצרים השירותים הנוכחיים או העתידיים של החברה, וכן תהיה זכאית להשתמש, ללא קבלת אישור המשתמשת, בפידבק לכל מטרה שהיא וכל זאת מבלי להעניק לך כל תמורה. המשתמש מאשר כי הפידבק יחשב כמידע שאינו סודי. כמו כן, המשתמש מצהיר כי הפידבק אינו כפוף לתנאי רישיון אשר יש בהם כדי לחייב את החברה לעמוד בחובות נוספות בקשר למוצריה ו/או לשירותיה המשלבים את הפידבק.

 1. תוכן המשתמש.

6.1. הנך האחראי הבלעדי לכל חומר, דעה, תוכן, יצירה או נתונים שתפרסם או תעביר בדרך אחרת באמצעות הפלטפורמה ו/או שירותים (ביחד: "תוכן המשתמש"). על ידי פרסום או הוספה של תוכן משתמש כלשהו לשירותים, אתה מעניק לנו רישיון תמידי, לא בלעדי, ללא תמלוגים, בלתי חוזר, גלובלי, ושניתן להעברה ושניתן להעניק בו רישיונות משנה, להשתמש (בעצמנו או באמצעות נותני השירותים שלנו) בתוכן משתמש זה בכל דרך שהיא בקשר עם הפלטפורמה ו/או השירותים (לרבות וללא הגבלה, על ידי העתקה, שינוי, תרגום והעמדה לרשות הציבור של תוכן המשתמש). רישיון זה לא יתבטל עם סיומם של תנאים אלה. אתה מצהיר ומתחייב כלפינו כי ברשותך כל הזכויות הדרושות, ביחס לכל תוכן משתמש שאתה מפרסם או מעלה לפלטפורמה ו/או לשירותים בדרך כלשהי, להעניק לנו את הרישיון וההסכמות המפורטים בסעיף זה. אתה מוותר בזאת על כל הזכויות המוסריות שיש לך בנוגע לתוכן המשתמש שלך, ואם אתה מעלה לפלטפורמה ו/או לשירותים תוכן משתמש של צד שלישי כלשהו, עליך לוודא שגם הצד השלישי מסכים לאמור.

6.2. אתה מאשר כי הדעות המובעות בתוכן המשתמש המסופק על ידיך, ועל ידי משתמשים אחרים, אינן משקפות בהכרח את דעותיה של החברה, ושאיננו תומכים או מאשרים תוכן משתמש כלשהו. אתה מאשר שאין לנו כל חובה לסרוק מראש, לעקוב, לבדוק או לערוך כל תוכן שפורסם על ידך ועל ידי משתמשים אחרים בשירותים שלנו. למען הסר ספק, כל העלאה, פרסום, שידור או העמדה לרשות הציבור של תוכן משתמש, לא ייחשב כמבוצעים על ידינו מכוח העובדה הפשוטה שסייענו לאחרים לעשות כן. יתר על כן, איננו תומכים בשום דעה, עצה או הצהרה של אדם אחר מלבדנו.

6.3. אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים לסקור, לשנות, לעצב מחדש, לדחות או להסיר כל תוכן משתמש שאתה מעלה, מפרסם, משדר או מעמיד לרשות הציבור בדרך כלשהי (או מנסה להעלות, לפרסם, להעביר או להעמיד לרשות הציבור בדרך כלשהי), שלפי דעתנו מפר תנאים אלה או שיש בו פוטנציאל לפגוע, לסכן או להפר את זכויותיו של כל אדם.

6.4. אם אתה סבור שתוכן משתמש כלשהו מפר את זכויותיך, עליך להודיע על כך מיד ל-XRHealth על ידי פנייה לדוא"ל: help@xr.health.

 1. אי זמינות המערכת. ייתכנו מקרים בהם השירותים אינם זמינים עקב תקלות טכניות או בשל פעילויות תחזוקה ותמיכה. אין אנו מצהירים, מתחייבים או מבטיחים כי השירותים יהיו תמיד זמינים או חסינים לחלוטין מפני טעויות אנוש או כשלים טכנולוגיים.
 1. שגיאות. השירותים והתוכן עשויים להכיל טעויות דפוס, אי דיוקים או חוסרים ומידע מסוים שאינו מלא או עדכני. אנו שומרים לעצמנו במפורש את הזכות לתקן כל שגיאה, אי דיוק או חוסר ולשנות או לעדכן כל תוכן בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אנו לא מתחייבים או מבטיחים כי תוכן או מידע שנמסר לך באמצעות השירותים יהיה נטול שגיאות, חוסרים, עיכובים או פגמים בשירותים, או שהקבצים הזמינים באמצעות השירותים נקיים מווירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים או קוד אחר הכולל או מפעיל מאפיינים זדוניים או הרסניים.
 1. תאימות. למעט ביחס לחומרה, כמפורט להלן, הנך נדרש לספק את הציוד וחיבור האינטרנט כפי שנדרש על מנת לגשת לשירותים, וזאת על חשבונך. אין אנו מתחייבים שהשירותים יתמכו ויפעלו עם המחשב או עם המכשיר הסלולרי (או עם כל מחשב או חומרה, תוכנה, ציוד, או התקנים אחרים שאתה מתקין במחשב שלך או משתמש בהם)  מהם אתה ניגש ומשתמש בשירותים, או כי חיבור האינטרנט שלך מספק על מנת להשתמש בשירותים, ואלו מצויים באחריותך הבלעדית.
 1. ספקי צד שלישי.

10.1. ניתן להשתמש במוצרי החברה כדי לגשת לתוכנות, אפליקציות, שירותים, תוכן ופריטים וירטואליים (כולל, אך לא רק, תוכן דיגיטלי של צד שלישי, פונקציונליות נוספת או משופרת, תוכן מדיה או חומרה הקשורה למוצרי החברה) המסופקים על ידי צדדים שלישיים ("שירותי צד שלישי"). במקרים מסוימים, אנו עשויים להציע לך שירותי צד שלישי בשם הצד השלישי. איננו נותנים כל אחריות לגבי כל שירותים של צד שלישי. כל אחריות, נזקים או תביעות שיפוי נגדנו בהתייחס לשירותי צד שלישי כאמור אינם נכללים בהסכם.

10.2. שירותי צד שלישי עשויים להיות כפופים לתנאים נוספים, התניות, עמלות וכללים נוספים שיוטלו על ידי הצד השלישי (יחד, "תנאי צד שלישי"). במקרה שתנאי צד שלישי מתנגשים עם הוראות תנאי הסכם זה, תנאי הסכם זה יגברו. אתה אחראי לציית לכל התנאים הרלוונטיים של צד שלישי, ואנו ממליצים שתבדוק את כל התנאים הרלוונטיים של צד שלישי לפני השימוש בשירותי צד שלישי. השימוש שלך בשירותי צד שלישי הוא על אחריותך בלבד. אין לנו כל התחייבויות או חבות ביחס לעסקאות שאתה מתקשר עם צד שלישי, הגישה שלך או השימוש שלך בשירותי צד שלישי כלשהם, או כל תוכן או פונקציות ופיצ'רים בהם, שזכויותיך עליהם מסופקות אך ורק על פי רישיון ביניכם.

10.3. בשום מקרה החברה לא תחשב כבעלת הרישיון של שירותי צד שלישי, כמי שהעניקה זכויות כלשהן לשימוש בשירותי צד שלישי, כמי שנטלה על עצמה התחייבויות כלשהן (לרבות התחייבויות תמיכה) ביחס לשירותי צד שלישי, או כמי שנתנה כל מצג או התחייבות ביחס לשירותי צד שלישי. לחברה ולנציגיה אין כל אחריות בנוגע למידע כלשהו שאתה מספק או מאשר לנו לספק ולאסוף אשר אנחנו עשויים להעביר לספק של שירות של צד שלישי, או לחילופין לשימוש וחשיפת מידע כזה של צד שלישי כזה. אם לא יוצג לך הסכם רישיון משתמש קצה בעת רכישת שירותי צד שלישי, תנאי הרישיון הבאים חלים על השימוש שלך בשירותי צד שלישי אלה: (א) הצד השלישי המספק את שירותי הצד השלישי (ולא החברה או נציגיה) הוא בעל הרישיון של שירותי צד שלישי אלה; (ב) צד שלישי כזה מעניק לך רישיון מוגבל, שאינו ניתן להעברה, לגשת ולהשתמש בשירותי הצד השלישי רק למטרותיך האישיות והלא מסחריות; ו-(ג) אינך רשאי לשנות, לפרק או לשכפל את שירותי הצד השלישי במלואם או בחלקם, או ליצור יצירות נגזרות כלשהן או לתת רישיון משנה בכל הזכויות בשירותי הצד השלישי או לשירותי הצד השלישי, אלא אם כן ניתנה הרשאה אחרת במפורש על ידי הצד השלישי, או כפי שמותר לך על פי החוק החל על אף הגבלות אלו. החברה ונציגיה אינם צד להסכם הרישיון בינך לבין הספק של שירותי צד שלישי או ביחס לתנאים אחרים של צד שלישי.

10.4. שירותי צד שלישי עשויים לדרוש גישה לנתונים ולשירותים של החברה, אשר כפופים להסכמים בין הצדדים השלישיים המספקים שירותי צד שלישי אלה אלינו. אנו עשויים להשבית גישה זו עבור שירות של צד שלישי אם הצד השלישי אינו מציית להסכמים אלה, למדיניות שלנו או לחוק החל, או אם ההסכמים יבוטלו בדרך אחרת. הדבר עלול להשפיע לרעה על השימוש שלך בשירותי צד שלישי כאלה, לרבות על ידי הפיכת שירותי צד שלישי כאלה לבלתי ניתנים להפעלה חלקית או מלאה. לא נישא בשום אחריות כלפיך אם נסיר או נשבית את הגישה לנתונים ולשירותים על ידי צד שלישי מסיבות אלו. המשמעות היא שבשום מקרה לא נספק לך החזר כלשהו עבור שירותי צד שלישי שבוטלו או שלא היו זמינים בנסיבות הללו. כל הזכויות, לרבות תביעות להחזר כספי, שעשויות להיות לך במסגרת ההסכמים שלך עם צדדים שלישיים לא יושפעו.

10.5. אתה מסכים לפצות את החברה בשל כל תביעה, נזקים, הוצאות, עמלות, התחייבויות והפסדים, לרבות שכר טרחת עורכי דין, הנובעים מהשימוש שלך או חוסר יכולתך להשתמש בשירותי צד שלישי.

 1. כתב ויתור – אי אחריות

11.1. ישנן הוראות בריאות ובטיחות ואזהרות חשובות שעליך לקרוא לפני השימוש במוצרי החברה, הזמינים בכתובת https://company.xr.health/warning-and-precautions. על ידי שימוש במוצרי החברה, אתה מצהיר ומתחייב שקראת והבנת את האזהרות וההנחיות הללו. אנו עשויים לעדכן או לשנות אזהרות והנחיות הללו, אז אנא עיין בהן מדי פעם. אזהרות והנחיות נוספות בנושאי בריאות ובטיחות עשויים להימסר על ידי צדדים שלישיים בקשר לתוכן מוצר או שירות ספציפי של צד שלישי כלשהו. אתה מצהיר ומתחייב כי תקרא את כל האזהרות וההנחיות בנושאי בריאות ובטיחות לפני השימוש במוצרי החברה. במידה ותיתן רשות לאחרים להשתמש במוצרי החברה, באחריותך לוודא כי כל משתמש אחר מכיר וממלא את כלל הוראות הבטיחות והתפעול. אי מילוי הנחיות אלו עלול לגרום לנזק לרכוש, נזקי גוף ואף מוות.

11.2. אתה מאשר ומסכים במפורש שהגישה והשימוש שלך למוצרי החברה הם באחריותך הבלעדית. במידה המקסימלית המותרת על פי החוק החל, מוצרי החברה מסופקים על בסיס "כמות שהם ((AS IS" ו"כפי שהם זמינים", והחברה מסירה מעצמה אחריות מכל המצגים, ההצהרות והתנאים (בין אם ישירים ובין אם משתמעים, בין אם בכתב ובין אם בעל פה), כולל כל אחריות משתמעת לסחירות, בריאות, התאמה למטרה מסוימת ואי-הפרה. בנוסף, החברה אינה מתחייבת ומצהירה כי (א) הפונקציות הכלולות במוצרי החברה יהיו מדויקות או יעמדו בדרישות שלך, (ב) ההפעלה של מוצרי החברה תהיה מאובטחת וללא הפרעות או תקלות, או (ג) כל הפגמים במוצרי החברה יתוקנו. שום מידע בעל פה או בכתב, קווים מנחים או עצות אשר ניתנו על ידי החברה לא ייצרו ו/או יטילו אחריות כלשהי על החברה. כתב הוויתור מהאחריות לעיל יחול במידה המרבית המותרת על פי החוק החל. החוקים של מדינות מסוימות או של תחומי שיפוט מסוימים אינם מתירים ויתור על אחריות משתמעת, ולכן ייתכן שחלק או כל תניות הוויתור בסעיף זה לא יחולו עליך.

 1. שיפוי.

12.1. אתה מסכים להגן, לשפות ולפצות עבור אובדן או נזק במקרה של תביעה את החברה ואת החברות הקשורות אליה, הקבלנים העצמאיים, נותני השירותים, וכל אחד מהדירקטורים, נושאי המשרה, העובדים והסוכנים שלנו (יחד, "נציגי החברה") מכל תביעות צד שלישי (כולל כל ההתחייבויות, הנזקים, ההפסדים, העלויות, ההוצאות ושכר טרחת עורכי דין סביר הנובעים מכך) שנגרמו, נבעו או קשורים ל:(א) השימוש שלך או חוסר יכולתך להשתמש במוצרי החברה; (ב) הפרה שלך של כל חוק החל או כל זכויות של צד שלישי כלשהו; (ג) כל מעשה או מחדל על ידך המהווים הפרה של התחייבויותיך על פי הסכם זה או לפי כל תנאי, מדיניות, אזהרות או הוראות רלוונטיים אחרים שסופקו על ידי החברה; (ד) השימוש שלך במידע או בתוצאות שהושגו באמצעות השירותים; או (ה) כל תוכן משתמש או פידבק שאתה מספק.

 1. הגבלת אחריות

13.1. הנך מבין ומסכים במפורש לכך שבשום מקרה החברה ונציגי החברה אינם אחראיים לכל נזק שנגרם לך או למי שמגיש תביעה בשמך מכל סיבה שהיא. נציגי החברה לא יהיו אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין נזקים, תביעות, אובדן רווחים או אחריות כלשהי בנוגע לגורמי הנזק. האמור לעיל יחול בין אם הנזק הוא ישיר, עקיף, מיוחד, מקרי, תוצאתי, נסיבתי, או נובע מהסכם זה, מהשימוש שלך במוצרי החברה, או מחוסר היכולת שלך להשתמש בהם, או כל מידע שאתה משיג עליהם, או כל אינטראקציה אחרת עם מוצרי החברה, אפילו אם החברה קיבלה הודעה לגבי האפשרות של נזקים כאלה. אתה מוותר בזאת מרצון ובאופן בלתי חוזר על כל אחריות של החברה. התרופה היחידה והבלעדית שלך בנוגע לאי שביעות רצון מהשירותים תהיה הפסקת השימוש בשירותים. 

13.2. בכל מקרה, האחריות הכוללת המרבית של נציגי החברה לכל תביעה באשר היא הנובעת או קשורה בכל דרך להסכם זה ולשימוש שלך, או אי-היכולת שלך להשתמש במוצרי החברה, לרבות תביעות בגין הפרת חוזה, נזיקין (כולל רשלנות או אחריות קפידה), או כל נזק אחר, והסעד הבלעדי שלך, יהיו פיצוי עבור נזקים ישירים ומוכחים שלא יעלו על הסכום ששילמת לחברה על מנת להשתמש בשירותים ולגישה אליהם.

13.3. כתב הוויתור לעיל לגבי נזקים מסוימים והגבלת אחריות יחולו במידה המרבית המותרת על פי החוק החל. ישנם תחומי שיפוט בהם נאסרת החרגה של תחומי אחריות, ולכן יתכן שההחרגות שלעיל אינן חלות עליך. על אף האמור לעיל בתנאים אלה, שום דבר בתנאים אלה אינו מחריג או מגביל את אחריותנו בקשר עם הונאה, מוות, או נזקי גוף שנגרמו מרשלנותנו; ולא נועד להשפיע על זכויות סטטוטוריות שאינן ניתנות לוויתור.

 

 1. החומרה.

14.1. השכרת חומרה. על מנת להשתמש בחלק מהשירותים, ובכפוף לאמור בסעיף 1.6 לעיל, אנו נספק לך ותוכל להשתמש ביחידה, חומרה או מכשיר טכנולוגי אחר שאנו בעלי רישיון מתאים להשכיר, למכור או להעמיד לרשותך לצורך קבלת השירותים במסגרת תנאי שימוש אלה (להלן: "החומרה"). החומרה פותחה ומיוצרת על ידי צד שלישי ולא על ידי החברה והיא כפופה להוראות שימוש, תנאים ומגבלות (לרבות מגבלות אחריות) נוספות ומדיניות פרטיות אשר מלוות את החומרה, כפי שייקבעו על-ידי יצרן החומרה מעת לעת ועל פי שיקול דעתו הבלעדי (להלן ביחד: "תנאי שימוש בחומרה"). בשימושך בחומרה, אתה מסכים לתנאי השימוש בחומרה, ומאשר כי כל הפרה של תנאי השימוש בחומרה על ידך או מי מטעמך מהווה הפרה יסודית של הסכם זה. אנא קרא ועקוב אחרי האזהרות והמידע הנוגעים לשימוש בטוח בחומרה לפני שתעשה בה שימוש. בכל מקרה, כל המצגים והתחייבויות המפורטים בתנאי החומרה, ניתנים על ידי יצרן החומרה ומחייבים את יצרן החומרה בלבד. מבלי לגרוע מכלליות האמור בתנאי החומרה, החומרה ניתנת לך על ידי החברה AS-IS, ללא כל מצג או אחריות והחברה לא תהיה אחראית כלפיך בשל כל שימוש או שימוש לרעה בחומרה ו/או כל נזק שייגרם לך או לכל צד שלישי כתוצאה משימוש בחומרה.

14.2. שמירה על החומרה. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, הנך מתחייב: (א) לשמור ולהגן על החומרה ועל תקינותה, כל זמן שהיא ברשותך; (ב) לנקוט בכל אמצעי סביר על מנת למנוע אובדן או נזק לחומרה  – שים לב כי תהא אחראי לכל אובדן ו/או גניבה ו/או נזק שייגרם לחומרה (למעט תקלות ובלאי) וכי אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחייב אותך בעלות התיקון לחומרה ו/או בעלות החומרה כאשר נזק לחומרה מתרחש עקב רשלנות, אובדן, גניבה או שימוש לא ראוי על ידך; (ג) כי לא תתקן ולא תנסה לתקן את החומרה – על כל תקלה בחומרה יש להודיע מייד לחברה; ו-(ד) כי תשתמש בחומרה אך ורק לצורך קבלת השירותים ובהתאם לדין החל עליך. כל התיקונים והשדרוגים של היחידה ייעשו על ידי החברה ו/או יצרן החומרה.

14.3. משלוח. אנו נעשה מאמצים סבירים מבחינה מסחרית לספק לך את החומרה תוך 2 עד 15 ימי עסקים לאחר שנקבל ונאשר את בקשתך להשתמש בשירותים. עם זאת, בשל זמינות ומלאי החומרה, יעד המשלוח ונסיבות אחרות שאינן בשליטתנו, עלולים להתרחש עיכובים. אם לא קיבלת את החומרה לאחר שבועיים ממועד אישור שימושך בשירותים, אנא פנה אלינו. אם החומרה מגיעה פגומה עליך לפנות אלינו באופן מידי ונדאג להחזרת החומרה אלינו. במקרה שתספק כתובת מסירה שגויה לא נהיה אחראים לאבדן או נזק שנגרם לך, אם החומרה תימסר לכתובת השגויה שסיפקת.

14.4. החזרה. בתום השימוש שלך בשירותים שלנו, עליך להחזיר לנו את החומרה או לכל צד שלישי שאנו מייעדים, אלא אם הוסכם בינינו אחרת. עליך להחזיר את החומרה בקופסה המקורית (או בתיבת משלוח אחרת המתאימה) ולאטום אותה כראוי. נספק לך תווית החזרה למשלוח. אם איבדת או אינך מוצא את תווית ההחזרה, אנא פנה אלינו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לגבות את מלוא מחיר החומרה בעבור חומרה שלא הוחזרה במועד ו/או חומרה שהוחזרה פגומה.

 1. סיום תנאים אלה.

15.1. אם אתה מתנגד לאחד מהתנאים בתנאי שימוש אלה, כפי שהם עשויים להשתנות מעת לעת, או אם אינך מרוצה מהשירותים, הנך רשאי לסיים תנאים אלה בכל עת על ידי הפסקת השימוש בשירותים, אולם דמי מנוי ששולמו לא יוחזרו. אם אתה מפר תנאים אלה, או תנאים נלווים כלשהם (כגון תנאי החומרה), אנו עשויים להפסיק את הענקת השירותים לך ואת תנאים אלה באופן מיידי.  עם סיום תנאים אלה: (א) הרישיון וכל שאר הזכויות המוענקות לך מכוח  תנאים אלה, יסתיימו אוטומטית; (ב) עליך לעמוד בתנאי והגבלות החומרה, כולל החזרת החומרה באופן מידי; ו- (ג) עליך להפסיק באופן מידי את כל השימוש בשירותים, למחוק ולהשמיד את כל העותקים של תכנים שברשותך או בשליטתך וכך לאשר לחברה על כך, אם כן נדרשת. הוראות תנאים אלה אשר מטבעם ותוכנם, חייבות להתקיים גם לאחר סיום תנאים אלה כדי להשיג את מטרות היסוד של תנאים אלה ישרדו את סיומו.

15.2. נוכל להשעות או לסיים את חשבונך אם אנו סבורים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, כי אחד (או יותר) מהאירועים הבאים התרחש: (א) קיים סיכון לאבטחה או לפרטיות של חשבונך; (ב) קיים איום על האבטחה או השלמות של הרשת שלנו או השרתים שלנו; (ג) יש צורך בהשעיה כדי להגן על זכויותיהם, רכושם או בטיחותם של החברה, משתמשיה או הציבור; (ד) קיים בסיס לסיום חשבונך; (ה) הפרת תנאים אלה; ו/או (ו) אנו נדרשים לכך על פי החוק.

 1. כללי.

16.1. תנאי שימוש אלה ממצים את מלוא ההבנות והתנאים שהוסכמו בינך לבין החברה בקשר לנושאים המופיעים בתנאים אלה, והם גוברים על כל הסכמות אחרות, קודמות או תקפות, בכתב או בעל פה, בינך לבין החברה.

16.2. כל תביעה בקשר לשירותים, הפלטפורמה, מוצרי החברה ו/או השימוש בהם, יהיו כפופים לחוקי מדינת ישראל, ויתפרשו על-פי חוקים אלה (מבלי ליתן תוקף לכללי ברירת הדין הבינלאומי הקבועים בהם), ואף לא יחולו עליהם אמנת האומות המאוחדות בנוגע לדין האחיד בדבר מכר טובין בינלאומי. כל מחלוקת אשר תנבע או תהיה קשורה לשימוש שלך בפלטפורמה תובא לדיון בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב, ישראל, ואתה מסכים בזאת לסמכות השיפוט הייחודית והמקומית של בתי משפט אלה. הנך מסכים לוותר על כל ההגנות בדבר היעדר סמכות שיפוט פרסונלית ופורום לא נאות, ומסכים כי כתבי בית דין יומצאו באופן המותר על פי הדין החל ו/או על פי החלטת בית משפט. על אף האמור לעיל, החברה רשאית לבקש מתן צווי מניעה בכל בית משפט מוסמך.

16.3. תנאי שימוש אלה אינם יוצרים ולא יתפרשו כאילו הם יוצרים יחסי שותפות, מיזם משותף, יחסי עובד-מעסיק, יחסי שליחות או יחסי נותן-מקבל זיכיון בין הצדדים.

16.4. שום ויתור של מי מהצדדים על כל הפרה או מחדל על פי תנאים אלה זה לא ייחשב כויתור על כל הפרה או מחדל, בין אם קודמים או מאוחרים יותר.

16.5. כל כותרת של סעיף או כל כותרת אחרת בתנאים אלה מובאת לצורכי נוחות בלבד, ואיננה מגדירה או מבארת כל סעיף או הוראה הכלולים בתנאים אלה.

16.6. הנך מאשר ומסכים כי כל עילת תביעה שעשויה להיות לך, הנובעת מהפלטפורמה והתכנים או הנוגעת להם, תעמוד לך במשך שנה אחת (1) מיום קרות האירוע. לאחר תקופה זו, מוסכם בזאת בין הצדדים כי עילת תביעה זו תתיישן.

16.7. היה וייקבע על ידי גוף מוסמך כי הוראה כלשהי מתנאי שימוש אלה אינה חוקית, בטלה או שמכל סיבה שהיא אין אפשרות לאוכפה, אזי יראו הוראה זו כהוראה שניתן להגבילה או להפרידה מתנאים אלה, וההוראה האמורה (במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין) לא תשפיע על התוקף והאפשרות לאכוף הוראה כלשהי מבין ההוראות הנותרות של תנאים אלה.

16.8. אינך רשאי להמחות, להעניק רישיון-משנה או להעביר באופן אחר את זכויותיך או את התחייבויותיך, כולן או מקצתן, על פי תנאים אלה ללא הסכמתנו מראש ובכתב. הננו רשאים להמחות או להעביר את התחייבויותינו על פי תנאים אלה ללא הגבלה וללא הודעה על כך.

16.9. כל תיקון לתנאי שימוש אלה לא יהיה בעל תוקף משפטי מחייב אלא אם כן נעשה בכתב ונחתם על ידי החברה.

16.10. הצדדים מסכימים כי כל התכתבות הקשורה בתנאים אלה תהיה בכתב (בדואר אלקטרוני או בדואר רגיל), בשפה העברית או האנגלית.

16.11. אתה מסכים, מבלי לוותר על זכויות, כי גרסה מודפסת של תנאים אלה ושל כל הודעה אשר ניתנה באופן אלקטרוני תהיה ראיה קבילה בהליכים שיפוטיים או מנהליים אשר יתבססו על תנאים אלה, או בקשר אליהם, באותה מידה ובכפוף לאותם תנאים כמו מסמכים ורשומות עסקיים אחרים אשר הופקו במקור ונשמרו בגרסה מודפסת.

 1. צור קשר.

 

אם יש לך שאלות (או הערות) בנוגע להסכם זה, אתה מוזמן לשלוח לנו דוא"ל לכתובת: help@xr.health ואנו נעשה מאמץ להשיב תוך פרק זמן סביר.

 

© 2021 XRHealth IL Services Ltd. כל הזכויות שמורות